Darmowa dostawa do paczkomatów od 250zł na terenie całej Polski

Wersje językowe
Waluty
Promocje
Chili
Chili

10,00 zł

Cena regularna: 16,00 zł

Najniższa cena: 16,00 zł
szt.
Produkt dnia
Chili
Chili

10,00 zł

Cena regularna: 16,00 zł

Najniższa cena: 16,00 zł
szt.
Goździk
Goździk

24,00 zł

szt.
LABO-SKIN  Piękno z Natury
LABO-SKIN Piękno z Natury

74,00 zł

szt.
LABO-SLIM  Smukła Sylwetka
LABO-SLIM Smukła Sylwetka

82,00 zł

szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Celem Laboratorium Zielarza jest wdrożenie preparatów fitogenicznych zawierających jednocześnie aktywne biopierwiastki, aminokwasy i witaminy, które wzajemnie się wspierają, potencjalizują i uzupełniają.

Chcemy być zgodni z zasadą dra Gerharda Madausa: Complexa complexis curantur (złożoność uzdrawiaj kompleksowo, całościowo, a nie tylko selektywnie = wybiórczo).

Suplementy diety i leki powinny mieć tak dobrane składy, ażeby, wywierając podobny efekt działania, posiadały rozmaite punkty (receptory) zaczepu biochemicznego. Wtedy będzie można komplementarnie spełnić potrzeby biologiczne i zdrowotne pacjenta. Produkt korzystnie działający na homeostazę, „dobry dla życia w zdrowiu” osiągnie cechy produktu eubiotycznego.

Firma Laboratorium Zielarza pragnie tworzyć kompleksowe eubiotyki oraz krzewić wiedzę na temat eubiotycznego trybu życia oraz zrównoważonego rozwoju, te bowiem przyczynią się do utrzymania oczekiwanego dobrostanu psychicznego i subiektywnego.

Kluczową dla nas kwestią jest rzeczywista biodostępność preparatów. Biodostępność jest jedną z podstawowych cech potwierdzających jakość produktu oraz jego aktywność, bezpieczeństwo stosowania i skuteczność.  W naszych produktach chcemy osiągnąć synergizm hiperaddycyjny, czyli potencjalizację. Polega ona na tym, że działanie substancji podanych razem jest większe niż suma działania poszczególnych składników. Występuje on wówczas (zgodnie z prawem Bürga), gdy zastosowane składniki mają różne punkty wychwytu lub różne mechanizmy działania.

Laboratorium Zielarza powołane zostało przez troje ludzi, wzajemnie się uzupełniających wiedzą i doświadczeniem życiowym oraz zawodowym: Henryka Różańskiego, Jana Nowaka i Huberta Iwińskiego.

Opracowując nowatorskie rozwiązania technologiczne i recepturowe opieramy się na osiągnięciach współczesnej nauki, jednocześnie szanując i doceniając wiedzę dawną. Historia każdej nauki jest historią postępu i osiągnięć, a równocześnie historią błędów, które dopiero w świetle nowoczesnych poglądów uwyraźniają się i określają nam prawidłowy kierunek postępowania. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jednego z najwybitniejszych obecnie specjalistów w tej dziedzinie dr Henrykowi Różańskiemu możemy je wdrażać dla Państwa w życie. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium